Haberler

AfiFarm Sürü Yönetim Yazılımı Eğitimi

AfiFarm Sürü Yönetim Yazılımı Eğitimi

Sürünüzü daha etkin ve verimli şekilde yönetmek, bugün belki her zamankinden daha önemli. Doğru bilgi edinerek, sınırsız rapor seçenekleri ile sadece olan biteni değil gelecekte olası olayları izleyebilir, yorumlayıp, gereken eylemlere geçebilirsiniz. Sahip olduğunuz Afimilk Sürü Yönetim Sistemi ile tüm bunları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Siz değerli üreticilerimiz için düzenlediğimiz Afifarm Sürü Yönetim Yazılımı Eğitimi’ne sizi davet etmekten mutluluk duyarız. Afifarm Yazılım Eğitimi TETA Eğitim, Ar-ge ve Süt Üretim Çiftliği, Eğitim ve Seminer Salonu’nda yapılacaktır. Eğitim, Afifarm yazılımı ile hayvancılık ve işletme yönetimi konularında 25 yıldan fazla tecrübe sahibi olan Avishai Antman tarafından verilecektir. Eğitim tercüme edilecektir.

Tarih

Seviye

 20-21 Aralık 2017

 Seviye 2

 (3 ve üzeri yıl kullanıcılar)

 22-23 Aralık 2017

 Seviye 1, temel

Eğitim Yeri: Menemen / İZMİR

Eğitimin ücreti, öğlen yemekleri ve ikramlar dahil olarak kişi başı 400 TL + KDV’dir.

Bu eğitimin, siz değerli üreticilerimizin Afifarm Sürü Yönetim yazılımını daha etkin ve verimli kullanmanıza; ayrıca kullanıcı olmayan üreticiler için, genel sürü yönetimi prensiplerini ve Afifarm Sürü Yönetim yazılımının özelliklerini öğrenmeniz için yararlı olacağına inanıyoruz

Sizlerle bir araya gelmekten de ayrıca mutluluk duyacağız.

Rezervasyon için bizlerle en yakın zamanda temas kurmanızı ve kaydınızı en geç 20 Kasım’a kadar yaptırmanızı rica ederiz.  

Etkinlik kayıt formumuzu doldurarak veya aşağıdaki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

0(232) 328 00 55 veya 0(533) 285 56 64 (Ahmet TÜRKERİ)

Tüm Haberler

İLETİŞİM

10038 Sokak no:3/B Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Çiğli / İZMİR / TÜRKİYE

TEL: 0 (232) 328 00 55 (PBX) - (232) 328 05 75

E-Posta: info@te-ta.com.tr